Një 50-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga lartësia në Qafë Kashar.

Forcat blu bëjnë me dije se ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar.

Për pasojë, 50-vjeçari i identifikuar si P.A., është dëmtuar, dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel