Dy makina po digjen në këto momente në lagjen Karabash të Vlorës.

Policia bën me dije se zjarri është i qëllimshëm, ndërsa mjetet që po digjen janë një fugon me targa greke dhe një veturë.

Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa vijon puna për shuarjen e flakëve.

Top Channel