Një grua rreth 60 vjeçe është gjetur e pajetë ditën e sotme rreth orës 16:50 në lagjen “1 Maji” në Vlorë.

Policia bën me dije se identiteti i saj nuk bëhet ende me dije.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kësaj shtetaseje.

Top Channel