Konkurrentët e “Për’puthen” kalojnë kohë me njëri-tjetrin edhe në prapaskena ku nuk mungojnë batutat ashtu sikurse dhe debatet.

Këtë herë, teksa ishin në dhomën e ndërrimit, Bruno me shaka tha se ka turp që vajzat ta shohin pa bluzë, ndërsa Laureta nuk kurseu ngcmimet e saj. Më pas i tha Florjanës, tek e cila është fokusuar tashmë Bruno, “si e lejon të dalë kështu, unë nuk do e lejoja të dashurin tim”.

Çifti më pas shkëmbeu disa komplimente drejt njëri-tjetrit, teksa visheshin për të hyrë në xhirime.

 

 

FOTO GALERI
1/18

Top Channel