Tayna shijon rrezet e diellit nga Venecia, nuk kursen pozat për rrjetet sociale

14/03/2022 16:56

Reperja Tayna po kalon disa ditë relaksi në Venecia të Italisë.

Këtë të hënë, këngëtarja ka postuar disa foto në rrjetin social “Instagram”, teksa po shijon një shëtitje me varkë në qytet.

Me panoramën e bukur në sfond dhe nën shkëlqimin e diellit, Tayna ka theksuar linjat trupore.

Ndërkohë, së fundi artistja nuk ka publikuar këngë të reja, ndërsa kënga e saj e fundit “Pijetore”, në bashkëpunim me “Cricket” është shndërruar në një hit muzikor.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel