Migen Memelli nuk do të jetë më trajner i Skënderbeut

09/03/2022 14:47

Migen Memelli ka deklaruar sot se nuk do të jetë më trajner i Skënderbeut, pas deklaratës së bërë dje pas humbjes kundër Dinamos.

Po ashtu, Memelli ka zhvilluar sot njw takim edhe me presidentin Ardjan Takaj.

Pas takimit të zhvilluar mes palëve, presidenti i bardhekuqve ka pranuar dorëheqjen e Memellit.

Tashmë po mendohet për një trajner tjetër, që mund të nxjerrë nga kjo situatë e vështirë korccarët.

Skënderbeu pozicionohet në vendin e fundit dhe ky sezon duket më i vështiri për të mbijetuar në Superiore, edhe pse mbeten 12 javë për t’u luajtur.

Top Channel