Dy persona janë vënë nën prangat e policisë në Durrës.

Njëri prej tyre, një 43 vjeçar u arrestuar pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij, ndërsa tjetri drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe pa dokumenta.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në DVP Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin A. T., 43 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin N. Xh., 53 vjeç, banues në Durrës, pasi u kap nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar në gjendje të dehur, një automjet pa dokumente”, njofton policia

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Top Channel