Foto ilustruese

Një aksident është shënuar në lagjen ‘Emin Matraxhiu’ në Elbasan.

Policia njofton se një automjet ka aksidentuar një çiklistik, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.01.2022, rreth orës 19: 20, në lagjen Emin Matraxhiu, motomjeti me drejtues shtetasen I. E., 32 vjeçe, ka aksidentuar biçikletistin, shtetasin K. S., 33 vjeç.

Për pasojë është dëmtuar shtetasi K. S., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel