Brenda shtëpisë 44 milion dollarëshe të Kanye që e ka blerë në lagjen e Kim… këmbëngulje për t’u ribashkuar?

27/12/2021 14:13

Këngëtari Kanye West ka blerë një shtëpi me vlerë 4.5 milionë dollarë përballë rrugës nga ish-gruaja e tij Kim Kardashian.

44-vjeçari, që ka katër fëmijë me Kim, ka hyrë në shtëpinë 3.651 metra katrorë, me 5 dhoma gjumi në “Hidden Hills”, në Los Angeles.

Blerja vjen dy muaj pasi 41-vjeçarja bëri kërkesë për t’u divorcuar nga Kanye.

Kanye së fundmi ka shprehur publikisht planin e tij për të ribashkuar familjen e tij dhe për t’u pajtuar me Kim, pavarësisht se ylli i Keeping Up With The Kardashians është në një marrëdhënie romantike me Pete Davidson.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel