Ftesë në 5/ Kënga e fundit dedikim për Ledjanën? Sqaron Mevlani: Po ta doja do të ishim bashkë!

23/12/2021 18:50

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar ish-konkurrenti i “Përputhen” Mevlan Shaba.

I shumë komentuar për këngën e tij të fundit ku i uron një vajze ditëlindjen, Mevlani mohoi që kënga të jetë një dedikim.

Thënë këtë ai shtoi se gëzon shumë respekt për Ledjanën dhe se nëse mes tyre do të kishte dashuri me siguri do të ishin në krah të njëri-tjetrit.

I pyetur nga Bieta sesi e ka parë Antonelësn në Big Brother Vip, Mevlani me një fjalë preferoi ta quajë “zhurmuese”, me po të njëjtin karakter që ka shfaqur edhe në “Përputhen”.

Top Channel