Takimi i parë në “Për’puthen”/ Erjoni me deklarata të forta për Antonian: Je një nga qëllim pse kam ardhur…

29/10/2021 19:13

Pak ditë pasi u bë pjesë e emisionit, Erjoni zhvilloi takimin e parë me Antonian, ku nuk munguan bisedat për jetën personale.

Erjoni tregoi një zhgënjim të madh që ka përjetuar në dashuri, kur është tradhtuar nga ish-partnerja:

Kur thyhet zemra njëherë, është si gota, e pamundur të ngjitet prapë. Ndodhi e keqja që besova dhe dashurova njeriun e gabuar”, rrëfeu ai.

Ndërsa Antonia foli për vështirësitë e të jetuarit vetëm në Shqipëri, pasi prindërit i ka në Itali dhe Gjermani.

E shikoj jashtë të ardhmen time, sepse atje kam prindërit. Nuk ka qenë dëshira ime, por kështu erdhën rrethanat”.

Teksa qëndronin pranë njëri-tjetrit në natyrë, Erjoni i shprehu pëlqimin Antonias:

Unë nuk heq dorë, ti je një nga qëllimet pse kam hyrë në emision”!

FOTO GALERI
1/9

Top Channel