Makina del nga rruga në aksin Ura e Tapizës-Fushë Krujë, vdes 43-vjeçari

15/10/2021 08:01
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Ura e Tapizës-Fushë Krujë.

Automjeti i cili drejtohet nga shtetasi me inciale E.C 43-vjeç ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë 43-vjeçari ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Top Channel