Një këmbësor plagoset nga përplasja e 2 automjeteve, policia jep detajet

17/09/2021 23:55

Një aksident ka ndodhur në orët e vona në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Policia njofton se 2 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe më pas kanë lënduar një këmbësor i cili ende nuk është indetifikuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Mësohet se drejtuesit e 2 automjeteve ishin shtetasit me iniciale E.B dhe E.Sh.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel