Si rrallë herë, Arilena Ara “djeg” Instagramin me pozat e nxehta

31/08/2021 22:44

Këngëtarja Arilena Ara po shijon ditët e fundit të verës në Rivierën Shqiptare.

Dy ditë më parë ajo publikoi këngën “Thirr Policinë”, në bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe tashmë duket se është kohë për relaks e për të shijuar suksesin e prodhimit muzikor, që është pritur pozitivisht nga ndjekësit.

Arilena ka postuar në rrjetin social “Instagram” disa foto me bikini rozë, teksa ekspozon linjat trupore. Nuk munfojnë as fotot pa pikë make up-i, nën dritën magjike të perëndimit, në jug të vendit.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel