Foto/ Kushërira i zbulon sekretin dhe bashkëshortin biznesmenit gay nga Shqipëria

06/08/2021 07:04

Elton Ilirjani, biznesmeni gay që shpesh trazon opinionin publik shqiptar me sjelljen, mesazhet dhe deklaratat e tij, kësaj here i zbulohet sekreti i tij.

Prej disa vitesh ai është zhvendosur te jetojë në Neë York dhe në fotot shfaqet gjithmonë vetëm, por këtë herë është kushërira e tij ajo që i ka zbuluar sekretin. Zonja ka publikuar një foto me një djalë me ngjyrë në krah duke ju drejtuar Elton Ilirjanit me fjalët se ta zbulova sekretin dhe bashkëshortin tënd.

Këtë foto e ka ripublikuar edhe vetë biznesmeni gay Elton Ilirjani në Instagramin e tij. Ai është i njohur për provokimet që kërkojneë të nxisin debat. Mbase ka goditur edhe këtë herë.

FOTO GALERI
2/14

Top Channel