Dua Lipa ‘ruan traditën’, si çdo pushues në jug, bën një vizitë në Butrint (Fotot)

03/08/2021 21:53

Dua Lipa vazhdon të ndajë në rrjetet sociale, momente nga pushimet e saj në jug të Shqipërisë.

Këngëtarja po i tregon miliona ndjekësve të saj, Shqipërinë e bukur, siç shkruan ajo në Instagram.
Sot, së bashku me familjen, artistja ka vizituar Parkun Kombëtar të Butrintit.

Më herët, Dua ka postuar video me partnerin e saj, Anwar Hadid, teksa shijon xhiron me varkë në brigjet joniane dhe zhytjet në det.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel