Mbërrijnë në aeroportin ‘Nënë Tereza’ turistët parë nga Armenia (FOTO)

10/07/2021 14:19

Nga Armenia mbërritën sot turistët e parë në Aeroportin ‘Nënë Tereza’.

Këtë lajme ka bërë të ditur TIA, teksa shkruan se Visa Concord Travel, Albawings dhe Elite Travel Agency sollën në një bashkëpunim çarterin turistik, i cili do të jetë operacional gjatë sezonit turistik

“Nga Yerevan, mbërritën sot turistët e parë në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës. Visa Concord Travel, Albawings dhe Elite Travel Agency sollën në një bashkëpunim çarterin turistik, i cili do të jetë operacional gjatë sezonit. Suksese të gjithëve, dhe një falenderim vajzave të Albawings për energjinë që na sollën në pistë, që në orët e para të mëngjesit”, shkruhet në njoftimin e TIA.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel