Foto dhe video/ Aksident në Lezhë, trajleri ‘shtrihet’ në rrugën në hyrje të qytetit

09/07/2021 07:15

Një mjet i tonazhit të rëndë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në hyrje të qytetit të Lezhës në vendin e quajtur kryqëzimi i m+.

Fatmirësisht nuk ka të dëmtuar. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Aksidenti ka shkaktuar trafik në hyrje të qytetit bregdetar.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel