Foto ilustruese

Tre persona janë arrestuar nga policia e Tiranës, për vepra të ndryshme penale.

Policia ka vënë nën pranga shtetasin E. Xh., 33 vjeç, pasi ka ndërhyrë në automatin e energjisë elektrike të një pallati.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. Sh., 59 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit B. D., 52 vjeç, pasi u kap duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Top Channel