Pa pikë grimë dhe pa rroba, Lady Gaga guxon sërish teksa merr rreze dielli

08/07/2021 14:12

Këngëtarja Lady Gaga di si të tërheqë vëmendjen e fansave!

Njëherë me veshje të guximshme e ekstravagante e herë tjerë pa asnjë rrobë të trup.
35-vjeçarja realizoi videon ‘selfie’ nga oborri i shtëpisë së saj, me flokët që i frynte era teksa mbulonte bustin me duar. Poshtë videos, uron që “zemra të të shkëlqejë si dielli”.

Menjëherë, ndjekës dhe personazhe të njohur komentuan në foto, duke e komplimentuar këngëtaren e “Rain on Me” për pamjen e saj.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel