Nuk e kuptojnë se po ‘përgjohen’/ Diletta Leotta ‘mbyt’ me puthje pasionante Can Yaman

07/07/2021 21:38

Diletta Leoota vazhdon pushimet në Turqi me të fejuarin e saj Can Yaman.

E përjavshmja ‘Chi’ ka publikuar albumin e pushimeve turke të çiftit me puthje pasionante, shtrëngime të rrezikshme.

Pjesa më e nxehtë është kur çifti përfshihet nga pasioni dhe shpërthen në puthje e përqafime të nxehta. Diletta me bikini është një seks bombë dhe është shtrirë sipër Can, që tregon muskujt, që duken edhe përpara objektivit të paparacëve.

Yaman e shtrëngon rreth vetes duke vendosur duart e tij mbi të pasmet e bukuroshes. Leotta e mbulon me puthje në një pasion që rritet. Sensualiteti është në qiell dhe çifti vazhdon skenën me drita të kuqe, pa kuptuar prezencën e fotografëve.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel