Ben Affleck dhe Jennifer Lopez kaluan një ditë me fëmijët e tyre – dhe truprojat e tyre – në Universal Studios Hollywood, ku ata u panë duke shëtitur nëpër Springfield, atraksioni me temë i parkut “Simpsons”.

Binjakët e Lopez Max dhe Emme, 13-vjeç dhe djali i Affleck me Jennifer Garner, Samuel, 9-vjeç, mund të jenë pak shumë të vegjël për të provuar “The Simpsons” në të njëjtën mënyrë si prindërit e tyre, por kjo nuk dukej se po i zvogëlonte kënaqësi e ditës fare.

Affleck, 48-vjeç, zgjodhi një maskë – ashtu si Samuel – dhe një veshje të rastësishme, me xhins, ndërsa Lopez, 51-vjeç, ishte veshur me pantallona tërheqëse me ngjyrë krem, dhe një çantë rozë.

Affleck dhe Lopez dukeshin të dashuruar ndërsa ishin me fëmijët e tyre. Ata dukeshin sikur ishin vetëm dy njerëz që shëtisnin përreth – asnjë person i vetëm nuk iu afrua atyre, thanë burime për PageSix. Çifti rindezi romancën e tyre pas fejesës së prishur të Lopez me Alex Rodriguez dhe prishjes së Affleck me yllin e “Knives Out”, Ana de Armas.

Ata kanë përshkuar disa herë SHBA, jo vetëm në Los Anxhelos, ku jeton Affleck, por edhe në Majami, ku është Lopez dhe në Montana, ku ata bënë një udhëtim romantik në një vendpushim privat në maj.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel