FOTOT/ Zjarri përfshin hotelin me 4 yje në Madrid

03/06/2021 23:00

Një zjarr shpërtheu pasditen e sotme në Grand Hotel Nuevo Madrid, në Madrid.

Hoteli me katër yje është i vendosur në lagjen Pius XII, ngjitur me pjesën veriore të autostradës M-30 në  kryeqytetin spanjoll.

Një zëdhënëse e shërbimeve të urgjencës në Madrid konfirmoi për TeleMadrid se zjarri tashmë ishte vënë nën kontroll.

“Brigada e zjarrfikësve dhe ndihma e parë u deshën të kujdeseshin për dikë që ishte plagosur ose kishte thithur tym” tha ajo.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel