Veliaj publikon foton familjare: Hera e parë e Kajan në Butrint, e paharrueshme!

23/05/2021 17:10

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhe djali i tyre Kajan të shtunën e kaluan në Butrint.

Veliaj ndau me ndjekësit në Instagram një foto me Kajan. Kajani ka hipur mbi shpatullat e babi Erionit dhe të dy shijojnë panoramën që ofron Butrinti.

E ndërsa poston foton, Veliaj shkruan se kjo herë e parë e Kajanit në Butrint do të jetë e paharrueshme.

“Ec kali ec! Hera e parë në Butrint, e paharrueshme!”, shkroi Veliaj.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel