“Defender Europe 21” pas disa qytetesh këtë herë do të zbarkojë në zemër të Tiranës.

Forcat ushtarake amerikane dhe shqiptare krah për krah tek “Nënë Tereza” mund t’i shihni të gjithë nga afër të dielën duke nisur nga ora 10:00.

Do të ketë surpriza në tokë dhe ajër në sheshin “Nënë Tereza”.

Ndërsa ditën e sotme qytetarët mund të kenë parë vetëm një copëz nga stërvitja në qiellin shqiptar, ku një helikopter ushtarak ka fluturuar me dy ushtarë të varur me litar.

 

FOTO GALERI
1/5

Top Channel