Ambasadorja e SHBA-së shijon Vlorën dhe bën selfie me qytetarët (Fotot)

22/05/2021 17:42

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim ka zgjedhur qytetin bregdetar të Vlorës për të kaluar fundjavën.

Ajo është takuar me disa qytetarë, ndërsa ka publikuar edhe foto e video në Instagram.

 “Mirëdita nga Vlora”, shkruan Yuri Kim krahas fotove dhe videove.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel