Parakalimi në Kuvend/ Çfarë ngjyrash mbizotëruan dhe cilat nga deputetet guxuan me veshjet (Fotot)

20/05/2021 13:58

Sot u mbajt seanca e Kuvendit, ndërsa deputetët parakaluan në hyrje të godinës.

Edhe pse akoma nuk jemi çliruar nga COVID një pjesë e deputetëve janë shfaqur pa maska. Në veshjet e deputetëve dhe deputeteve mbizotëronin veshjet me ngjyra të errëta.

Kafja, bluja dhe e zeza ishin më prezent gjatë mbledhjes së sotme.

Vetëm disa prej tyre guxuan duke eksperimentuar me ngjyrën e kuqe.

Ministrja Elisa Spiropali preferoi të vishej me një këmishë të bardhë, pantallona kafe dhe xhaketë të zezë.

Në fotot e mëposhtme do të shikoni ligjvënësit shqiptarë duke iu drejtuar mbledhjes në Kuvend.

FOTO GALERI
1/37

Top Channel