Modelja kryesore Naomi Campbell u bë nënë e një vajze në moshën 50-vjeçare, njoftoi ajo në Instagram.

Ajo e publikoi lajmin me një foto të saj duke mbajtur këmbët e foshnjës në dorë.

“Një bekim i mrekullueshëm i vogël më zgjodhi të jem nëna e saj. Jam shumë i nderuar që kam këtë shpirt të butë në jetën time dhe nuk ka fjalë për të përshkruar këtë marrëdhënie të përjetshme që kam tani me ju engjëlli im. Nuk ka dashuri më të madhe se kjo ”, ka shkruar Campbell.

Tani për tani, asgjë nuk dihet më shumë për të porsalindurin e modeles së famshme, e cila do të mbush 51-vjeç këtë muaj.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel