Në rrugën e Dajtit në Tiranë ka rënë zjarr në një varrezë makinash rreth orës 22:30 ku për pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Top Channel