‘Zgjedhjet, çështje e mbyllur’/ Ristani në Breaking: Rezultati u njoh nga BE dhe SHBA, Basha do na vështirësojë punën për riorganizimin e PD!

17/05/2021 11:50

Arben Ristani, një nga zërat që kërkon dorëheqjen e Bashës tha se tashmë është e kotë të vazhdohet me kontestimin e rezultatit të zgjedhjeve.

Ai tha se tashmë rezultatin e kanë njohur dhe BE e SHBA si dhe shumë shtete të tjera

Ristani: Rezultati është i njohur tashmë nga BE dhe SHBA, si dhe disa shtet të tjera, kjo është e mbyllur, dhe nga këtu nëse duhet të fitojmë duhet të riorganizojmë PD, por është shpresë e vakët nga ajo çfarë Basha tregoi dje, beteja do jetë e vështirë.

Top Channel