Aksident në rrugën “Don Bosko” në Tiranë, makina përplas 4-vjeçarin

12/05/2021 12:27
Ilustrim

Një aksident është shënuar këtë të mërkurë në rrugën “Don Bosko”, në kryeqytet.

Sipas një informacioni paraprak të dhënë nga policia mësohet se një automjet ka aksidentuar fëmijën e mitur, me iniciale A. S 4 vjec.

Vogëlushi është shoqëruar menjëherë për në spital dhe ndodhet nën kujdesit e mjekëve, ndërkohë që policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 12.05.2021, rreth orës 12:00, në rrugën “Don Bosko”, mjeti me drejtues shtetasin L. H., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A. S 4 vjec, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel