Aksident në Golem, tre makina përplasen me njëra-tjetrën, trafik në rrugë

12/05/2021 18:21

Një aksident ka ndodhur pak më parë në autostradën Lushnjë-Rrogozhinë, ku janë përfshirë tri automjete.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e aksidentit.

Top Channel