Disa nga të personazhet, që morën famë në fillim të këtij shekulli janë sot sërish të njohur për publikun dhe teksa shohim fotot e asaj kohe, kuptojmë sa shumë kanë ndryshuar.

Kanë kaluar disa vite që kur ne shikonim filma për adoleshentë si “High School Musical” ose “Mean Girls”, këndonim këngë të Backstreet Boys, ose ishim mahnitur nga të rinj të tjerë të talentuar të asaj periudhe.

Një numër i madh personazhesh arritën të arrinin famë spektakolare, ndërsa shumë të tjerë kishin një hap të shpejtë në botën e argëtimit. Foto galeria më poshtë na kujton disa prej tyre.

FOTO GALERI
1/14
Ben Affleck

Top Channel