“Punimet vazhdojnë me tre turne”/ Rama publikon videon nga ish-sheshi “Shqiponja”

10/05/2021 20:51

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga momentet e punimeve dhe puna e deritanishme te sheshi Shqiponja.

Ai thotë se po punohet me tre turne, ku synohet të shkurtohet afatet e vendosura për përfundimin e projektit.

Postimi i plotë i kryeministrit Edi Rama:

Vazhdojnë me tre turne punimet në kantierin e Hyrjes së Re të Tiranës😍 #SkaKohëPërPushim🏃‍♀️ #TiranaqëDuam⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Top Channel