Ilustrim

Një minibus është përfshirë nga flakët në Kavajë.

Sipas informacionit paraprak të dhënë nga policia dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flak në lëvizje mjeti minibus me drejtues shtetasin L.D.. Mësohet si si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale, ndërkohë që zjarrfikësja mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe bëri të mundur fikjen e zjarrit.

Njoftimi i policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Në Kavajë, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flak në lëvizje mjeti minibus me drejtues shtetasin L. D., ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel