Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një video në kuadër të “Ditës së Europës”.

Në video duken disa duar, që kanë veshur dorashka blu dhe të verdha, që simbolizojnë ngjyrat e flamurit të Europës, të cilat herë pas herë bashkohen.

“MIRËMËNGJES🇪🇺

9 Maji, Dita e Europës⭐️” shkruan Rama.

Top Channel