Lajmi i fundit
“Mos më ndërprit”, Ndreca përplaset me Zhejin në "Top Story": Rama se kontrollon drejtësinë, do të funksionojë

Një 70 vjeçar është gjetur në rrugë , pa shenja jete rreth orës 06:30, në vendin e quajtur ” Tregu i Milotit” .

Top Channel ka mësuar se ka humbur jetën Fiz Shoshaj 70 vjeç nga Mati. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e shtetasit dhe përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës, ku paraprakisht dyshohet vdekje natyrale .

FOTO GALERI
1/5

Top Channel