Së fundmi, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka promovuar albumin që do të dalë së shpejti, si dhe ka postuar disa foto ku shfaqet duke pozuar topless dhe i la të gjithë pa fjalë!

Gjatë një interviste për “Daily Telegraph”, autorja e hitit “Sacrifice” ka treguar këngën e saj të preferuar:
“Kënga për të cilën jam krenare është “I’m a Mess” sepse e ndjeva se është Bebe më e sinqerta, dhe e vërteta. Prandaj doja të bëja një album që është zgjatim i kësaj kënge, ta bëj “I’m a mess” që të jetë në hip hop”.

Ditë më parë, këngëtarja mori një surprizë shumë të këndshme nga fansat e saj për albumin e ri. Ata i kanë dërguar në shtëpi një tufë me trëndafila të kuq dhe me një shënim emocionues, që e ka prekur shumë këngëtaren.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel