Një 52-vjeçare dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Ishull- Lezhë, por nuk dihen shkaqet që e kanë detyruar Drita Maçovila-n të marrë këtë vendim ekstrem.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë ngjarjes.

Informacion paraprak

Më datë 06.05.2021,rreth orës 10:40,  në fshatin Ishull- Lezhë,në banesën e saj dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasja  D.M.,52 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Top Channel