Foto ilustruese

Babë e bir janë arrestuar nga policia e Tiranës, pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj krushkut dhe dhëndrit të tyre.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5 u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje” i shtetasve B. Ç., 54 vjeç dhe H. Ç., 22 vjeç (bab e birë) pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj shtetasve K. M., 30 vjeç dhe A. M., 53 vjeç ( dhëndrin dhe krushku e tyre)”, njofton Policia.

Top Channel