Përfundon numërimi i votave të kandidatëve në Durrës, ja kush renditet në listën e PS dhe PD

29/04/2021 23:03

Procesi i numërimit të votave të kandidatëve ka përfunduar në qarkun e Durrësit.

Në qarkun e Durrësit ka fituar 8 mandate PS dhe 6 i ka marrë aleanca PD-AN.

Deputetët që renditen në listën e PS janë:

1.Milva Ekonomi

2.Alban Xhelili

3.Jurgis Cyrbja

4.Klodiana Spahiu

5.Ilir Ndraxhi

6.Rrahman Rraja

7.Lefter Koka

8.Edi Rama

Në listën e aleancës PD-AN renditen:

1.Edi Paloka

2.Agron Duka

3.Merita Bakiu

4.Oerd Bylykbashi

5.Ferdinant Xhaferaj

6.Andia Ulliri

Top Channel