FOTOT/ Pritjes i erdhi fundi, Arbenita dhe Fero bëhen prindër për herë të parë

24/04/2021 09:13

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë bërë prindër për herë të parë, me një vajzë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja përmes një postimi në rrjete sociale, ku shfaqet me vogëlushen në krahë.

Kujtojmë që dyshja më e komentuar e momentit zbuluan pak muaj më parë se e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë pas disa vitesh lidhjeje.

Gjatë kësaj kohe lindën dhe spekulimet se po bëhen prindër, të cilat i konfirmoi më pas vetë Arbenita me disa foto me barkun e rrumbullakosur.

 

FOTO GALERI
2/12

Top Channel