Me pizhame, në kërcim me vajzën/ Në ditëlindjen e Xhensila Myrtezajt, që nuk heziton të tregojë moshën (Fotot)

09/04/2021 11:51

Xhensila Myrtezaj feston sot 28 vjetorin e lindjes.

Këngëtarja e ka nisur ditën në mënyrën më të bukur, bashkë me vajzën e saj, Ajka. Në një dekor plot me tollumbace, dy vajzat shfaqen me pizhame teksa gëzojnë me njëra-tjetrën.

Ajkushi i mamit, ti më çon në qiellin e shtatë”, shkruan artistja. Kështu ajo nis festën, pa grim dhe me pizhame, por me siguri festa do të vazhdojë ndryshe gjatë ditës.

Ndërkohë, këngëtarja ka qenë ‘pushim’ për sa i përket këngëve të reja, megjithatë të presim çfarë surprizash ka rezervuar Xhensila për sezonin e verës.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel