Pashkët e Victoria dhe David Beckham, e gjitha familja feston, siç e do tradita (Fotot)

05/04/2021 11:31

Victoria dhe David Beckham festuan Pashkën, së bashku me katër fëmijët  e tyre.

Familja jonë është dhurata më e çmuar këtë Pashkë“, shkroi Victoria Beckham.

Victoria dhe David Beckham kaluan pushimet e Pashkëve me të katër fëmijët e tyre, si dhe të fejuarën e djalit Brooklyn Beckham, Nicola Peltz.

Familja jonë së bashku është dhurata më e çmuar këtë Pashkë’. 46-vjeçarja, në mediat sociale, ku publikoi një foto të djalit 22-vjeçar dhe partneres së tij, Peltz. “Na kishte marrë malli për ju dhe ju duam të dyve kaq shumë @brooklynbeckham @nicolaannepeltz“, shtoi ajo.

Nuk mund të mungonin aksesorët me lepuj, një ndër simbolet e Pashkës. E gjithë familja u mblodh për të bërë një foto familjare, të cilën nuk hezituan ta ndajnë në rrjetet sociale.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel