“Nisma Thurje” dorëzon listën e kandidatëve për deputetë, emrat që udhëheqin 12 qarqet e vendit

08/03/2021 20:54

“Nisma Thurje” ka dorëzuar në KQZ listën e kandidatëve për deputetë që do të garojnë në 12 qarqet e vendit për zgjedhjet e 25 prillit.

Në krye të kësaj partie është Endrit Shabani, i cili kandidon në qarkun e Tiranës, Durrësit, Korcës dhe Shkodrës.

Ndërsa Rudina Hajdari kryeson listën e Elbasanit dhe Rigerta Loku kryeson listën e Lezhës.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel