Sara rikthehet në studio/ Arjani e kritikon: Nuk je në kinema këtu që ke prerë biletën, s’kemi përgjegjësi t’ju edukojmë

03/03/2021 18:29

Sara është rikthyer në studio pas një mungesë , por nuk ka kaluar pa kritika veprimi që bëri.

Sara sqaroi se arsyeja e largimit të saj kishte qenë përjashtimi i Erit, por tha se e kuptoi gabimin, duke i kërkuar falje produksionit.

“Unë kërkoj ndjesë që ika ashtu, por e bëra sepse kur jam në nerva, më e mira është të qetësohem. Unë jam ti motiv dhe ajo që ndodhi me Erin mua më preku. Unë isha shumë e afërt me Erin dhe ika sepse nuk e durova dot”, tha Sara.

Arjan konomi: Ke një përgjegjësi, më mirë mos të kishe ardhur fare.

Vjen deri këtu dhe ikën, nuk jemi shkollë edukimi, nuk kemi marrë përsipër këtu të edukojmë sjelljen tuaj.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel