“Suksese në jetë”/ Çiljeta Xhilaga në “Jashtë Loje”: Nëse do kisha përballë Bashën dhe Ramën…

01/03/2021 21:15

Këtë episod të “Jashtë Loje” ishte e ftuar Çiljeta Xhilaga, këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar.

Kur u pyet lidhur me disa politikanët shqiptarë, specifikisht Lulzim Bashës dhe Edi Ramës, ajo u shpreh:

“Lulzim Bashës do i thoja- Suksese në jetë dhe në karrierë, ndërsa Edi Ramës do i thoja: “Urime fitoren!”

Top Channel