Fotot/ ‘Prime’ i veçantë i PërPuthen! Ana dhe Shqipja rikthehen në emision: Lidhni rripat e sigurimit…

21/02/2021 21:07

Javën e kaluar Shqipe Hysenaj dhe Ana Lleshi u rikthyen në emisionin ku morën pjesë gjatë këtij sezoni duke bërë një përballje me konkurrentët e sezonit të kaluar.

Por ndërkohë sonte në PërPuthen Prime ato janë të pranishme në rolin e opinionisteve. Mbetet për t’u parë çfarë do ndodhë mbrëmjen e sotme, pasi vajzat kanë shumë për të folur për konkurrentët dhe gjërat që lanë pezull.

Ju ftojmë të ndiqni  PërPuthen Prime.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel