Mevlani refuzon Sarën në takim. Antonela emocionohet, çohet dhe e puth

19/02/2021 19:35

Mevlani refuzoi të dalë me Sarën në takim javën e ardhshme pasi siç tha ai është midis dy vajzave.

Ndërkohë ‘refuzimi’ i tij, u prit mjaft mirë nga Antonela e cila u çua dhe e puthi në faqe.

“Unë nuk e pranoj, sepse jam mes dy vajzave, ndërkohë dhe ajo vetë tha se po ndjen për dikë dhe s’dua t’ia prish atë që ka nisur. Jo për faktin e puthjes, dua të jem i pastër në këtë pjesë.’, tha ai.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel