Ishin çift në rol dhe vazhduan të jenë në jetën reale/ Aktorët që u njohën me partnerin në punë

15/02/2021 18:49

Shumë aktorë që kanë luajtur role së bashku kanë vendosur të jenë çift në realitet.

Aktorët kalojnë pjesën më të madhe të ditës në punë, me kolegët e tyre dhe mundësia që të njohin aty partnerin e jetës është e madhe. Ndoshta përpjekja për t’u përshtatur për rolin, i bën ata ta pëlqejnë ta njohin dhe ta pëlqejnë vërtet njëri-tjetrin.

Ndiqni foto-galerinë për t’u njohur me disa nga çiftet e preferuar të showbizit, që lidhjen e kanë nisur thjesht si rol për në film.

 

FOTO GALERI
1/6
Brad Pitt dhe Angelina Jolie në filmin Mr. & Mrs. Smith (tashmë janë ndarë)

Top Channel